Про програму

Програма PJ Library була заснована Фондом Гарольда Грінспуна (Harold Grinspoon Foundation) в 2005 році. Тоді 200 сімей в США стали першими учасниками проекту і отримали книжки. З тих пір майже 620 000 єврейських дітей щомісяця отримують в подарунок неперевершені дитячі книжки, які цікаво читати всією родиною. У 2015 році PJ Library прийшла в Росію, а з 2019 року програма починає свою роботу в Україні.

У березні 2019 року з’являється можливість підписатися на книжки «Піжамної бібліотечки» для сімей з дітьми від 2 до 8 років з Києва, Дніпра, Одеси і відповідних областей.

З вересня книжки будуть надсилатися в інші області України. Протягом року щомісяця, окрім серпня та зимових канікул, учасники програми будуть отримувати єврейську дитячу книжечку в подарунок з доставкою додому. 

Учасники програми

Єврейські батьки, котрі хочуть виховати своїх дітей у дусі єврейської традиції і привити їм єврейські цінності.

Батьки, для яких єврейська самоідентифікація - відкрите питання. Вони цікавляться єврейськими традиціями і культурою, хотіли б дізнатися про них більше і поділитися враженнями з дітьми.

Діти, які люблять слухати історії, розглядати малюнки і проводити час з батьками. 

Родинне читання

Любов до читання - одна з фундаментальних єврейських цінностей, яку більшість батьків хотіли б передати своїм дітям. Родинне читання - це найкращий спосіб підтримати зв'язок між поколіннями. Програма «Піжамна бібліотечка» раз-у-раз поширює ці цінності, і заохочує батьків частіше знаходити час для читання і розмови з дітьми про найважливіші речі перед сном. Абревіатура PJ у назві проекту PJ Library означає pyjamas, тому програма називається «Піжамна бібліотечка».

Читання і обговорення книжок, які надає учасникам PJ Library, об'єднує не тільки різні покоління однієї сім'ї, а й єврейські родини, які живуть в різних країнах.

Приєднуйтесь до програми і підписуйтесь на книжки «Піжамної бібліотечки»!