Запитання та відповіді

Що отримає моя дитина?
Власну домашню бібліотечку: 10 єврейських дитячих книжок на рік з доставкою. Ми надсилаємо по одній книжці на початку кожного місяця (крім серпня і новорічних канікул). На основі кожної книжечки ми створюємо заняття, розмальовки, ігри або теми для розмов і публікуємо їх на сайті в розділі «Педагогам і батькам».
А ще ми розповідаємо, які цікаві дитячі єврейські заходи проходять у Вашому місті. 

Хто може підписатися на «Піжамну бібліотечку»?
Наша програма призначена для сімей з дітьми від 2 до 8 років включно, які прагнуть привити своїм дітям єврейську самосвідомість, допитливість і повагу до традицій, історії і культури єврейського народу. 

Скільки це коштує?
Аніскільки, книжки ми даруємо, доставка також безкоштовна. Дізнатися про те, хто підтримує і фінансує програму, можна на сторінці «Благодійники».

З якого віку можна реєструвати дітей у програмі?
Ви можете зареєструвати дитину одразу після її народження. Ми почнемо надсилати книжки, коли дитині виповниться два роки. Якщо у вашій родині поповнення, то додати дитину можна у розділі «Діти» у особистому кабінеті на сайті програми pjlibrary.ua/login 

У мене є родичі або знайомі за кордоном, які хотіли б підписатися на «Піжамну бібліотечку». Чи зможуть вони отримувати книжки?
«Піжамна бібліотечка» російською і українською мовами наразі працює в Україні для сімей, які постійно проживають на території країни. Якщо Ваші родичі живуть у Росії, в Ізраїлі, США, Канаді, Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, ПАР або Латинській Америці, то вони можуть взяти участь у програмі PJ Library в цих країнах.

Яку адресу доставки треба вказувати при реєстрації і чи можна змінювати адресу?
З квітня 2019 року програма розпочинає надсилати книжки «Нової поштою» у три області України - Київську, Дніпропетровську та Одеську. З вересня 2019 року програма запрацює по всій країні. Радимо вказувати домашню адресу - дитині буде особливо приємно отримати листа з поштової скриньки або в поштовому відділенні, адресованого особисто їй!
Змінити адресу доставки в межах області або міста можна в особистому кабінеті на нашому сайті. 

Ми - дитячий єврейський навчальний заклад (школа, дитячий садок, недільний центр і т.д.). Ми хочемо отримувати книжки «Піжамної бібліотечки» і працювати з ними на заняттях з дітьми, можна?
Так! Ми відкриті для співпраці з усіма дитячими єврейськими освітніми проектами та організаціями. Напишіть нам листа за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті, і ми вам обов'язково відповімо.